wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Magia Świąt na Myślenickim Rynku

 

Nadchodzi najsłodszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. Z radością ogłaszamy organizację Jarmarku Bożonarodzeniowego w Myślenicach, przy współudziale burmistrza Jarosława Szlachetki. Wydarzenie to odbędzie się 17 grudnia w malowniczym otoczeniu myślenickiego Rynku, trwając od godziny 12:00 do 14:00.

17 grudnia myśleniczanie będą mieli niepowtarzalną okazję spotkania ze Świętym Mikołajem i jego świtą, specjalnie przybyłymi na to wydarzenie do naszego miasta. Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego czekają na mieszkańców liczne atrakcje, w tym warsztaty i animacje dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy mogą się również spodziewać wielu niespodzianek.

Miłośnicy kulinariów będą zachwyceni bogatym wyborem potraw, przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Lokalni producenci i organizacje z terenu Gminy Myślenice zaprezentują swoje wyroby na przygotowanych stoiskach.

Nie zabraknie również muzycznej uczty. Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice oraz lokalni artyści zadbać będą o atmosferę świątecznego świętowania.

Dodatkowo, w godzinach 11:00 – 15:00 na myślenickim Rynku pojawi się zagroda z alpakami, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych uczestników Jarmarku Bożonarodzeniowego.

 

Foto: UMIG Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ