poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

II Myślenicki Tydzień Rodzin

                                                                                             

Centrum Usług Społecznych serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Myślenice na drugą edycję Myślenickiego Tygodnia Rodzin! Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 29 maja 2023, i potrwa do niedzieli, 4 czerwca 2023. Ten wyjątkowy tydzień obfitował będzie w wiele atrakcji, które dedykowane są dla członków rodzin w każdym wieku.

Głównym celem cyklu wydarzeń, które odbywają się w ramach Myślenickiego Tygodnia Rodzin, zainicjowanego przez Centrum Usług Społecznych w Myślenicach, jest promowanie i umacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie czasu z bliskimi oraz rozmowy na temat rodzinnych wartości i tradycji.

Druga edycja imprezy zostanie zainaugurowana w poniedziałek, 29 maja, o godzinie 16:00 na myślenickim Rynku. Tego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w „Tanecznym Poniedziałku”, gdzie poprowadzą ich instruktorzy z Bailar Warsztat Tańca, a także będą mogli skorzystać z innych towarzyszących atrakcji.

Przez cały tydzień organizatorzy przygotowali wiele aktywności dostosowanych do różnych grup wiekowych. W bogatym programie znajdują się m.in. warsztaty graffiti, zajęcia z podstaw DJ’ing, mecze koszykówki dla młodzieży, spotkania edukacyjne z prawnikiem, psychologiem, seksuologiem i dietetykiem, a także zabawy i atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie również spotkań międzypokoleniowych oraz rodzinnych przejazdów rowerowych.

W tym samym czasie odbędzie się także Tydzień Godnego Porodu.

Impreza organizowana jest pod honorowym patronatem burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, Jarosława Szlachetki, a udział w niej jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Foto: Myślenice.pl

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ