sobota, 25 majaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

W Myślenicach odbyła się SMYK FEST

 

W Myślenicach odbyła się SMYK FEST, będąca imprezą pełną koncertów gwiazd ze sceny muzycznej, unikalnego menu przygotowanego przez lokalne cukiernie i restauracje oraz licznych wydarzeń towarzyszących.

Głównym celem tego wydarzenia jest wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji Akuratna. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży biletów i produktów artystów zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji Akuratna. Celem najważniejszym jest pomoc trójce naszych podopiecznych: Oli, Franiowi i Kubie.

W ciągu dwóch dni imprezy na scenie zaprezentowali się artyści takich jak Rubens, Organek, Tribbs, Zalia, Meek, Oh Why? i Wiktor Dyduła. W Myślenicach w piątek i sobotę pojawiło się mnóstwo osób.

„Przyjechałem, by cieszyć się energetyczną muzyką i jednocześnie dać pomocną dłoń dzieciom” – podkreślił jeden z uczestników. Inny uczestnik wyraził swoje wrażenia, mówiąc, „To niesamowita zabawa, doskonała muzyka”.

W poprzednich latach gwiazdami SMYK FESTU byli m.in. Sanah, Krzysztof Zalewski, Viki Gabor, Krzysztof Iwaneczko, Gosia Hodurek, Humam Ammari i The Dumplings. Licytowano wyjątkowe prezenty od najwybitniejszych polskich sportowców – m.in. Roberta Lewandowskiego, Roberta Kubicy i Kamila Stocha.

Foto: SMYK FEST

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ