wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

VIII Otwarty Turniej Wiosenny w Gimnastyce Artystycznej w Dobczycach

 

Po raz ósmy w Dobczycach odbył się Otwarty Turniej Wiosenny w Gimnastyce Artystycznej, zorganizowany przez klub Diament Dobczyce Gimnastyka Artystyczna. W zawodach uczestniczyło ponad 400 zawodniczek z klubów z całej Polski, w tym przedstawicielki Dobczyckiego Diamentu. Turniej został oficjalnie otwarty przez burmistrza Tomasza Susia, pomysłodawczynię turnieju i założycielkę klubu Tatianę Krupowicz oraz dyrektora MGOKiS Dobczyce Andrzeja Topę.

Zawodniczki rywalizowały w różnych kategoriach wiekowych, prezentując układy taneczno-akrobatyczne oraz układy z wybranym przyborem. Publiczność była zachwycona ich występami, nagradzając je gromkimi brawami. Można było podziwiać także interesujące choreografie w układach grupowych oraz występach łączących gimnastykę z muzyką na żywo.

Burmistrz Tomasz Suś złożył gratulacje organizatorce za zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia i wyraził uznanie dla zaangażowania zawodniczek oraz ich rodziców. Dwudniowe przedsięwzięcie było możliwe dzięki wspólnej pracy trenerów, rodziców oraz instytucji, organizacji i licznych sponsorów wspierających tę inicjatywę. VIII Otwarty Turniej Wiosenny w Gimnastyce Artystycznej odbył się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Foto: Gmina Dobczyce

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ