wtorek, 16 kwietniaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Tragiczny wypadek w Skomielnej Czarnej

 

W niedzielny wieczór (18 lutego) w Skomielnej Czarnej (powiat myślenicki) miała miejsce tragiczna katastrofa drogowa. W wyniku dachowania pojazdu, życie straciła jedna osoba.Na skutek wypadku śmierć poniósł 18-letni mężczyzna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący osobową skodą, jadąc drogą powiatową w kierunku Bogdanówki na łuku drogi w lewo, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w betonowy przepust melioracyjny. Na skutek uderzenia mężczyzna wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. Dotychczas ustalono, że mieszkaniec gminy Pcim jechał sam, a w zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy. Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 18 lutego br., w Skomielnej Czarnej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

Na miejscu pracowały wezwane służby: JRG Myślenice, OSP Skomielna Czarna, OSP Tokarnia, policjanci oraz ratownicy medyczni.

Źródło: KPP Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ