poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Myślenice gospodarzem turniejów Beach Pro Tour Futures

 

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (CEV) przedstawiła lokalizacje turniejów Beach Pro Tour rangi Futures na drugie półrocze. Wśród nich znajdują się Myślenice oraz warszawski Wilanów. Turniej w Myślenicach odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia na Myślenickim Zarabiu.

W trakcie piętnastu lat zawody zagościły w wielu polskich miejscowościach, aż wreszcie dotarły do Myślenic, gdzie zadomowiły się na dłużej. Plaża Open na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez sportowych organizowanych w Gminie Myślenice, więc nie mogło zabraknąć jej również w nadchodzące wakacje.

– Turniej Plaża Open to świetna promocja dla Miasta i Gminy Myślenice zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, ukazując to miejsce jako atrakcyjne dla turystów oraz pasjonatów sportu. Finały zawodów transmitowane są na antenie Telewizji Polskiej, co dodatkowo rozsławia nasze miasto. Ze swojej strony, bardzo dziękuję Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej oraz panu prezesowi Sebastianowi Świderskiemu za zaangażowanie w organizację tego wydarzenia. Myślenice nieraz pokazały już, że kochają siatkówkę i pamiętają o sukcesach polskich siatkarzy, dlatego jestem przekonany, że tegoroczna edycja również przyciągnie wielu miłośników tej dyscypliny sportu, którzy podczas kolejnych dni zmagań będą zagrzewać zawodników i zawodniczki do walki. Już teraz zapraszam Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – stwierdził burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Na dzisiejszej konferencji prasowej, która zapowiadała turniej, obecni byli:

  • Jarosław Szlachetka – Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice
  • Sebastian Świderski – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej
  • Marcin Strządała – Dyrektor i pomysłodawca projektu Plaża Open
  • Monika Brzostek – Dyrektor sportowy projektu Plaża Open
  • Marcin Prus – Ambasador projektu Plaża Open

Foto: UMIG Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ