poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Festiwal „Beskidzkie Rytmy i Smaki” w Wiśniowej

 

XI Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmy i Smaki” odbędzie się 30 czerwca 2024 roku (niedziela) o godzinie 16:00 na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej. To wyjątkowe wydarzenie zaprasza wszystkich miłośników kultury, tradycji i regionalnych smaków do wspólnego świętowania.

W programie festiwalu znajdą się liczne atrakcje, które ukazują piękno i bogactwo naszego regionu. Będziecie mieli okazję podziwiać występy zespołów regionalnych oraz orkiestry, które przeniosą Was w magiczny świat beskidzkiej muzyki. Na miejscu znajdą się również wystawy rękodzieła artystycznego oraz kiermasze produktów regionalnych, które pozwolą na zakup unikatowych pamiątek i smakołyków.

Przez cały dzień będzie można degustować tradycyjne potrawy, przygotowane z sercem przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Wiśniowa. Ich kulinarne specjały z pewnością oczarują Wasze podniebienia. Wieczorem do tańca porwie nas energetyczny Zespół Pomarańcza, który zapewni niezapomnianą zabawę.

Festiwal organizowany jest w ramach projektu „Odkryj Beskid Wyspowy 2024 – 102 Wyspy Beskidu Wyspowego”, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. „Małopolska Gościnna”.

Info: GOKIS Wiśniowa

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ