sobota, 25 majaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Zimowy cyrk w Myślenicach

 

Karol Kaźnica, zaprasza po raz pierwszy na zimowy cyrk w Myślenicach. Wydarzenie odbędzie się 9 i 10 grudnia na Rynku, gdzie czekają na Państwa cztery fascynujące spektakle.

Program został zatytułowany „Śnieżny kalejdoskop” i będzie połączeniem podróży przez świat cyrku z bożonarodzeniowym klimatem. W programie zobaczycie: żonglerkę odbijaną i klasyczną, ekwilibrystykę na wałkach rola-bola, iluzję, pokaz baniek mydlanych, groteskę magiczną, laserowe i ledowe show, a o dobry humor zadba Clown Don Pedro.

Dla najmłodszych widzów jest przygotowane niezwykłe spotkanie z bajkowymi postaciami i oczywiście z samym Świętym Mikołajem!

Słowo od reżysera…

Jako ogromny miłośnik sztuki cyrkowej i podróżnik nie poprzestałem na cyrkowych wojażach w sezonie letnim… z ogromną chęcią poznania czegoś nowego, od kilku ostatnich lat, wyruszam również w trasę w okresie zimowym, oglądając przedstawienia świątecznych cyrków m.in. w Niemczech, Austrii, czy Hiszpanii… Te wizyty są zawsze dla mnie wspaniałym doświadczeniem i ogromną inspiracją. W Polsce nie mamy tradycji widowisk cyrków bożonarodzeniowych, ale tuż za zachodnią granicą naszego państwa istnieje zwyczaj, aby w święta pójść do cyrku. Jest to również niesamowite przeżycie, a cyrkowe firmy z ogromną starannością przygotowują świąteczne spektakle, aby dostarczyć swoim widzom niezwykłą magię. No i coś w tym jest… każdy cyrk w okresie świątecznym daje nam podwójnie magiczne wrażenia. Dlaczego by nie spróbować w Polsce? Pomysł cyrku zimowego był od lat moim marzeniem… cudownie by było pokazać polskiej publiczności, w miarę moich możliwości, choć namiastkę tej fantazji. Ta idea, która była uśpiona przez kilka lat, w tym roku ponownie budzi się do życia. Wystarczyło spotkać tylko odpowiednich ludzi, którzy z wielką chęcią pomagają mi w stworzeniu lepszego, większego programu i przygotowania tego kameralnego przedsięwzięcia zrodzonego z wielkiego serca. Zapraszamy do poznania efektów naszej pasji oraz pracy i mamy nadzieję, że propozycja zimowego cyrku się Państwu spodoba.

Uwaga! Myślenice! Po raz pierwszy w Waszym mieście!

Wstęp odbywa się na zasadzie dobrowolnej datki – 09.12 (SOBOTA) GODZ: 14.00 i 17.00, 10.12 (NIEDZIELA) GODZ: 13.00 i 16.00 – Piwnica Pod Lwem – Rynek 23. Wstęp – dowolny datek! Ilość miejsc ograniczona! Zachęcamy do całkowicie darmowej rezerwacji: 663035115 lub circovarieteandalo@gmail.com. Zapewni to Państwu 100% pewności miejsc

Informacje praktyczne:

  • -wpuszczanie na salę rozpoczyna się 30 minut przed rozpoczęciem przedstawienia,
  • -zajmowanie miejsc odbywa się według kolejności przybycia,
  • -widzowie z rezerwacją proszeni są o przybycie minimalnie 10 minut przed rozpoczęciem przedstawienia (w innym razie prosimy o kontakt telefoniczny z informacją o przybyciu),
  • -na miejscu można będzie zakupić świeży popcorn i drobne pamiątki,
  • -podczas przerwy organizowane są darmowe zdjęcia z bajkowymi postaciami,
  • -sala jest ogrzewana,
  • -orientacyjny czas trwania przedstawienia wraz z przerwą to 110-120 minut.

Zapraszamy serdecznie!

 

Foto: KMC

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ