wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Wymiana oświetlenia w Myślenicach: Umowa podpisana

 

W poniedziałek, 27 maja, w Myślenicach została podpisana umowa z wykonawcą inwestycji w ramach programu „Rozświetlona Polska”, otwierając drogę dla kolejnych nowoczesnych inwestycji w oświetlenie. Gmina Myślenice jest inwestorem tego projektu, korzystając z dofinansowania w wysokości ponad 340 tysięcy złotych. Dodatkowo, gmina planuje wkład własny w wysokości 85 tysięcy złotych.

Głównym celem inwestycji jest zastąpienie przestarzałego i nieefektywnego oświetlenia nowoczesnymi, energooszczędnymi oprawami LED. Nowe źródła światła oświetlą obszary użyteczności publicznej, szczególnie wokół przedszkoli i szkół podstawowych.

Umowę podpisali burmistrz miasta i gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka, skarbnik gminy Myślenice, Anita Kurdziel oraz przedstawiciel wykonawcy, firma RMT_NETWORKS z Krakowa, reprezentowana przez Michała Tłuczka.

Realizacja tego przedsięwzięcia ma być zakończona w ciągu 6 miesięcy.

Burmistrz podkreślił, że dzięki tej inwestycji oraz wcześniejszej modernizacji oświetlenia ulicznego, niemal 100% oświetlenia w gminie zostanie zmodernizowane na technologię LED. To, co nie udało się wymienić w ramach poprzedniego projektu, zostanie zrealizowane teraz.

Foto: UMIG Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ