poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Wiśniowskie Rajdowanie II: Zlot i Rajd Turystyczny Pojazdów Zabytkowych

 

Już 7 lipca odbędzie się Wiśniowskie Rajdowanie II, druga edycja imprezy organizowanej przez Motor Klub Wiśniowa, Urząd Gminy Wiśniowa oraz GOKiS Wiśniowa.

Wiśniowskie Rajdowanie II” to zlot połączony z rajdem turystycznym pojazdów zabytkowych. Długość trasy rajdu wynosi 40 km, z czego 85% przebiega po lokalnych drogach gminy Wiśniowa. Rajd turystyczny odbywa się w normalnym ruchu drogowym, z zachowaniem wszelkich zasad „Prawa o ruchu drogowym”. Celem rajdu jest promowanie bezpiecznego korzystania z dróg lokalnych oraz podziwianie krajobrazu Beskidu Wyspowego. Na trasie znajduje się 5 punktów kontrolnych. Nie liczy się uzyskany czas przejazdu, lecz dobra zabawa – tutaj każdy jest zwycięzcą.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc parkingowych, liczba miejsc zarówno w rajdzie, jak i zlocie jest OGRANICZONA – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: motor.klub.wisniowa@wp.pl. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, markę i typ pojazdu oraz rok produkcji.

Dla osób preferujących kontakt telefoniczny zgłoszenia można kierować przez SMS pod numer: Mateusz 575 257 952, Grzesiek 669 342 302.

BARDZO WAŻNA ZASADA: samochód/motocykl musi być wyprodukowany przed 1989 rokiem. Młodsze pojazdy dopuszczone wyłącznie po konsultacji (stan zachowania, pojazd unikatowy itp.). Co ważne – każdy uczestnik Rajdu – w przypadku samochodów KIEROWCA oraz PILOT, w przypadku motocykli KIEROWCA ma zapewniony obiad. Każdy kierowca otrzyma pakiet niespodziankę z rajdowymi pamiątkami. Natomiast uczestnik zlotu nie otrzyma obiadu, oczywiście dostanie pamiątki zlotowe. Każdy może kupić kiełbaski z grilla i piwko. Będzie też cafe sfera – kawka, herbata, ciastko.

Dla dzieci będzie przygotowana specjalna strefa zabaw.

Uwaga: JEŚLI KTOŚ SIĘ ZADEKLARUJE, ŻE BIERZE UDZIAŁ W RAJDZIE JAKO UCZESTNIK jest zobligowany do przyjazdu (wyjątek stanowią wypadki losowe). Jeśli zarejestrowany uczestnik NIE PRZYJEDZIE trafi na czarną listę i już u nas nie ma dla takiego delikwenta miejsca.

Każde miejsce na rajdzie to spory koszt organizacyjny dlatego jeśli zajmujesz miejsce to na 100%.

Lokalizacja: plac oraz parkingi wokół GOKiS oraz OSP Wiśniowa. 

Info: Motór Klub Wiśniowa

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ