wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Wielka Gala Noworoczna Polish Art Philharmonic Orkiestra

14- stego stycznia 2023 roku w sobotę, w Sali widowiskowej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu o godzinie 17-stej, odbędzie się Wielka Gala Noworoczna Polish Art Philharmonic. Orkiestra zaprezentuje się w symfonicznej odsłonie, pod batutą dyrygenta i dyrektora artystycznego Michała Maciaszczyka. Partię sopranu wykona Zuzanna Caban, śpiewaczka operowa występująca
w Polsce i za granicą. W programie dwuczęściowego koncertu orkiestra stacjonująca w Myślenicach wykona utwory wybitnych kompozytorów tj.
J. Straussa, J. Brahmsa, A. Dvoraka, G.Bizeta, O. Nicolai, E. Griega i innych. Wielka Gala Noworoczna Polish Art Philharmonic będzie uwieńczeniem noworocznego tournée orkiestry w Niemczech, podczas którego zespół zaprezentuje się w 7 miastach niemieckich: Wiesbaden, Stuttgarcie, Dreźnie, Halle/Salle, Magdeburgu, Potsdamie i Neubrandenburgu.

To niezwykła przyjemność zagrać koncert dla myślenickiej publiczności. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz gminy i miasta Myślenice – Jarosław Szlachetka.

 

Bilety – cegiełki na rzecz wsparcia funkcjonowania orkiestry można zakupić

w kasie MOKiS. Minimalna cena cegiełek to 70 zł cały i 50 ulgowy.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ