wtorek, 25 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Sukces Wróbla i Wróblewskiego w Rajdowych Mistrzostwach Polski

Myśleniczanin Jakub Wróbel oraz Kacper Wróblewski, po prawie 10-miesięcznej przerwie w rajdowej rywalizacji, w miniony weekend wzięli udział w MARMA 32. Rajdzie Rzeszowskim, będącym częścią Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy z ORLEN Teamu zakończyli zmagania z imponującym wynikiem, zajmując 2. miejsce w ogólnej klasyfikacji tego turnieju.

– Do naszego sukcesu przyczynił się oczywiście nasz zespół – XIQIO Racing, który dostarczył nam wspaniały samochód, oraz Kuba Wróbel, który swoim podejściem i dyktowaniem umożliwił mi szybką jazdę. Ogromne podziękowania dla naszych partnerów: Grupa ORLEN, RMF FM, Miasto i Gmina Myślenice oraz Overcrest – Slim & Rally School Center. To dzięki Wam mogliśmy wrócić do rywalizacji w RSMP! Brawa również dla kibiców – miło było was widzieć na odcinkach i w serwisie – powiedział Kacper Wróblewski.

Sukces w MARMA 32. Rajdzie Rzeszowskim to jedynie zapowiedź udanego zakończenia sezonu. Zawodnicy potwierdzili swój udział we wszystkich kolejnych rundach RSMP do końca roku, a już w dniach 8-10 września stawią się na starcie Rajdu Śląska.

Kuba Wróbel podkreślił: – Wspaniale było powrócić z Kacprem do rywalizacji w mistrzostwach Polski. Cały rajd jechaliśmy swoim tempem, w zasadzie bez żadnych większych przygód. Wspaniała atmosfera, dobry wynik, dużo kibiców, którym ogromnie dziękujemy za wsparcie! Do zobaczenia na kolejnej rundzie!

Partnerami duetu Wróblewski-Wróbel są: Grupa ORLEN, RMF FM, Miasto i Gmina Myślenice, Overcrest – Sim & Rally School Center oraz XIQIO Racing.

Foto: Maciej Niechwiadowicz, Kaja Wróblewska

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ