poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

SMYK FEST 2023 – gwiazdy polskiej sceny na Myślenickim Rynku

W dniach 18-20 sierpnia 2023 r. w Myślenicach odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego festiwalu SMYK FEST. W tym roku wystąpi wielu utalentowanych artystów, takich jak Tribbs, Zalia, Meek, Oh Why?, Wiktor Dyduła i Rubens.

Oprócz doskonałej rozrywki, festiwal ma także piękny cel, a mianowicie pomoc potrzebującym! Kup swój bilet-cegiełkę, który upoważni Cię do udziału w wydarzeniu: Bilety na SMYK FEST 2023 – Myślenice (biletomat.pl).

  • BILET JEDNODNIOWY PIĄTEK- 30zl

  • BILET JEDNODNIOWY SOBOTA- 30zl

  • KARNET DWUDNIOWY- 50zl

Franek Foremny i Kuba Starzak to podopieczni Fundacji Akuratna, dla których zagramy w tym roku. U Franka w sierpniu 2022 r. wykryto neuroblastomę – złośliwy nowotwór układu nerwowego. U Franka w sierpniu 2022 r. wykryto neuroblastomę – złośliwy nowotwór układu nerwowego. Dzięki dotychczasowej pomocy udało się zrealizować bardzo kosztowną immunoterapię w Barcelonie, dzięki czemu Franio jest w remisji. Teraz wszystko w naszych rękach – potrzebujemy zebrać blisko milion złotych, aby Franio mógł cieszyć się mógł cieszyć się beztroskim dzieciństwem i przede wszystkim zdrowiem.

W przypadku Kuby sytuacja wygląda zupełnie inaczej. W listopadzie 2021 roku diametralnie zmienił życie Kuby, drużynowego Hufca ZHP Myślenice, który doznał poważnego wypadku samochodowego, wskutek którego trafił do szpitala w stanie krytycznym. Dzięki pomocy i opiece lekarskiej udało się go wybudzić ze śpiączki, ale przed nim wciąż wiele wyzwań, w tym operacja stóp i dłoni. Obecnie Kuba uczy się jeść samodzielnie, jest rehabilitowany średnio 60 godzin tygodniowo i uczy się mówić. Przed nim poważna operacja stóp i dłoni. Teraz czas na nasze zaangażowanie i pomoc, aby pozwolić Kubie wrócić do możliwie jak najlepszego stanu zdrowia. Miesięczny koszt rehabilitacji i leczenia Kuby to ponad 25 tys. zł.

Podczas dotychczasowych edycji SMYK FEST zebraliśmy łącznie ponad 320 tysięcy złotych na pomoc podopiecznym. 100% zebranych funduszy trafia do potrzebujących.                 

           

Foto: esedno.pl

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ