wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Radio RMF MAXX odwiedzi Myślenice w ramach trasy „Ferie na MAXXa”

 

RMF MAXX w ramach specjalnej trasy „Ferie na MAXXa” odwiedzi najpopularniejsze polskie stoki narciarskie, a w programie wydarzenia znajdzie się mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o mieszkańcach i turystach. Już 20 stycznia, ekipę radiową będzie można spotkać na stoku Sport Arena Myślenice.

W Myślenicach na narciarzy czekać będzie pizzowóz z darmową pizzą, impreza z DJ’em i konkursy z nagrodami. Na miejscu pojawią się też prezenterzy RMF MAXX, którzy poprowadzą relacje nadawane na żywo na antenie stacji radiowej. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do podejrzenia kulisów pracy radiowców oraz zasad funkcjonowania i tworzenia audycji.

Pod koniec dnia RMF MAXX odwiedzi jednego ze słuchaczy mieszkającego w danym regionie i dostarczy na zgłoszoną przez niego imprezę darmowe pizze.

W ramach akcji „Ferie na MAXXa” RMF MAXX w ciągu kolejnych sobót czyli od 13 stycznia do 24 lutego odwiedzi siedem stoków narciarskich: Beskid Spytkowice, Sport Arena Myślenice, Kasina Ski, Jaworzyna Krynicka, Szwajcaria Bałtowska, Słotwiny Arena i Koziniec Ski.

Foto: RMF MAXX

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ