wtorek, 25 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Piknik Z Miłośnikami Psów

Zapraszamy wszystkich pasjonatów i opiekunów psów na wydarzenie w Myślenicach w niedzielę, 17 września. O godzinie 13:00 na Zarabiu ruszymy razem na wielki spacer z psami różnych ras. Dla najmłodszych uczestników także przygotowaliśmy atrakcje. Wydarzenie jest współorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy Myślenice oraz Stowarzyszenie „Przytul sierściucha”. 

Poprawa życia psów to temat bliski sercu Radia Kraków. Przez lata, wspólnie z różnymi organizacjami i stowarzyszeniami, zachęcaliśmy do adopcji, organizowaliśmy zbiórki żywności i artykułów dla schronisk w Małopolsce oraz wspieraliśmy te schroniska w trudnych sytuacjach. Ponad dwie dekady organizowaliśmy Marsz Jamników na krakowskim Rynku, by przypominać o potrzebie pomocy bezdomnym i pokrzywdzonym zwierzętom. Nasi pracownicy pomagali psom w schroniskach, zmieniając ich życie na lepsze. To hasło nadal kieruje nami, teraz skupiamy się na Małopolsce, z pierwszym przystankiem w Myślenicach 17 września.

Sposób, w jaki traktujemy zwierzęta, które są pod naszą opieką, odzwierciedla nasze wartości i charakteryzuje nas jako gospodarzy. Nasza relacja z psem jest punktem wyjścia do tworzenia lepszego świata zarówno dla nas, jak i naszych czworonożnych przyjaciół. Nasza akcja ma na celu zwrócenie uwagi na istniejące problemy, takie jak psy przypięte na krótkim łańcuchu czy bezdomne zwierzęta, i dążenie do ich rozwiązania. Marzymy o tym, aby takie sceny przeszły do historii – mówi Anna Piekarczyk

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do przyłączenia się – przyjdź i zmień życie swojego pupila na lepsze!

Organizatorzy wydarzenia: Radio Kraków, Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Stowarzyszenie „Przytul sierściucha”.

Foto: Radio Kraków

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ