poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Myślenicka Scena Letnia

Zapraszamy na niesamowitą Myślenicką Scenę Letnią w Bysinie – już 6 sierpnia! To niepowtarzalne wydarzenie będzie drugim przystankiem na trasie Myślenickiej Sceny Letniej, której gorąco nie możesz przegapić! Wszystkich miłośników rozrywki i dobrej zabawy zapraszamy na boisko przy Zespole Placówek Oświatowych w Bysinie. Wydarzenie wspiera burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka.

Gotowi na niezapomniane wrażenia? Organizatorzy przygotowali dla Was niesamowity program, który zadowoli zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Atrakcji będzie co niemiara! Czekają na Was plenerowe lekcje tańca, gigantyczne dmuchańce, plenerowe karaoke, animacje z konkursami i nagrodami, przysmaki od Koła Gospodyń, fascynujący pokaz strażacki, integracyjne zabawy, loteria fantowa, malowanie twarzy oraz brokatowe tatuaże, szaleństwo w pianie, pełne energii występy air dancer i na zakończenie – zapierający dech w piersiach festiwal kolorów.

Ale to nie wszystko! Na scenie zaprezentują się lokalni artyści, którzy rozbudzą Wasze emocje. Koncert zespołu Halny Project – Cover Band, ekscytujące pokazy tańca Klary Wesołowskiej i Władysława Pantusa oraz mistrzowska prezentacja gimnastyki artystycznej – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was podczas Myślenickiej Sceny Letniej.

Nie zwlekajcie! Imprezę poprowadzi utalentowany prowadzący, Andrzej Starowicz, a rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 15:00.

W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, której dochód zostanie przeznaczony na wymianę placu zabaw przy Zespole Placówek Oświatowych w Bysinie.

Foto: UMIG Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ