wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Nowy samochód dla GPR Myślenice dzięki wsparciu Gminy

 

W piątek, 31 maja 2024 r., Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Myślenice otrzymała wsparcie finansowe na zakup nowego samochodu z budżetu Gminy Myślenice. Podczas oficjalnego podpisania umowy, dokumenty sygnowali burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka, oraz przedstawiciele GPR: prezes Krzysztof Druzgała i skarbnik Gabriela Stasik.

Z budżetu Gminy Myślenice zostanie przyznana dotacja w wysokości 133 702,00 zł, co pozwoli na pokrycie części kosztów związanych z zakupem nowego samochodu lekkiego ratowniczo-rozpoznawczego. Całkowity koszt wyniósł 256 897,00 zł.

– Dzisiaj przekazujemy kolejne środki finansowe, które pozwolą na zakup nowego samochodu dla Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Liczę na to, że przekazane przez nas dofinansowanie wpłynie na sprawne przeprowadzanie akcji oraz służenie społeczności. Ze swojej strony, chciałbym przy okazji bardzo podziękować w imieniu naszych mieszkańców za całą dotychczasową działalność – powiedział burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka.

Foto: UMIG Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ