poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

MOKiS ma nowego dyrektora

 

Jarosław Szlachetka, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, oficjalnie powierzył Łukaszowi Antkiewiczowi stanowisko dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Łukasz Antkiewicz, nową funkcję będzie pełnić do 26 kwietnia 2028 r.

Pana Łukasza Antkiewicza, utalentowanego skrzypka, pedagoga i animatora kultury, powołałem na stanowisko dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Pan Łukasz jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie oraz posiadaczem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania kulturą. To właśnie jego kandydaturę zarekomendowała mi komisja konkursowa na nowego dyrektora. Wieloletnie doświadczenie i pasja do sztuki zapowiadają dobrą przyszłość dla ośrodka. Gratuluję i życzę powodzenia!Dotychczasowemu dyrektorowi Piotrowi Szewczykowi dziękuję za pięć lat pracy dla Ośrodka. – w sieci pisze burmistrz Jarosław Szlachetka

Łukasz Antkiewicz jest Założyciel Myślenickiej Orkiestry Polish Art Philharmonic. W roku 2012 otrzymał „Nagrodę Starosty Myślenickiego w dziedzinie kultury” za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, w roku 2013 otrzymał „Odznakę Honoris Gratia” przyznaną za działalność artystyczną przez Jacka Majchrowskiego – Prezydenta Miasta Krakowa. W roku 2015 uhonorowany Nagrodą Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej i Odznaką Honorową „Zasłużony Dla Kultury Polskiej”.

Dziękuję tym przyzwoitym pracownikom i współpracownikom, dzięki którym przez te 8 lat w Myślenickim Ośrodek Kultury i Sportu, czułem że to co robię ma sens. Tym niepoczciwym nie dziękuję i to nie jest kwestia odwetu, tylko uczciwej litości, bo wszystko co złe w życiu popełniamy wraca ze wzmożoną siłą. Nie znikam, nie przepadam, nie obrażam się, nie strzelam focha. Jestem, będę i choć w innych projektach, to zawsze z Wami i dla Was.Moja misja, jako dyrektora MOKiS właśnie się kończy, ale zaczyna się coś nowego. Co będzie? Nowe będzie!- Piotr Szewczyk, były dyrektor MOKiS.

Foto: redakcja

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ