poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Kulinarne Święto na Rynku w Myślenicach!

Serdecznie zapraszamy na „Bitwę Regionów” na myślenickim Rynku, która odbędzie się w niedzielę, 30 lipca, od godziny 12:00 do 16:00. Każdy będzie miał okazję skosztować przygotowanych smakołyków. Kilkanaście Kół Gospodyń z terenu całego Powiatu Myślenickiego będzie rywalizować o tytuł najlepszej potrawy! Spotkanie na Rynku w Myślenicach będzie pierwszym etapem ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Głównym celem tego konkursu jest promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Chcemy również podkreślić znaczenie produktów rolnych i żywnościowych, zapoznając uczestników z metodami ich produkcji oraz systemami jakości. Ponadto, konkurs ma na celu wspieranie i promowanie działalności kół gospodyń wiejskich, zwłaszcza w zakresie aktywizacji społeczności lokalnych na obszarach wiejskich.

Na „Bitwę Regionów” z produktem polskim serdecznie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a także Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Honorowym patronatem nad wydarzeniem objął minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Robert Telus

Foto: UMIG Myślenice

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ