wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Kino Objazdowe w Dobczycach

Z wielką przyjemnością informujemy o ogólnopolskiej akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe realizowanej wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa, która już w sobotę 21 października odwiedzi Dobczyce. Po wakacyjnej przerwie, Bezgotówkowe Kino Objazdowe kontynuuje swoją podróż po Polsce.

Ten projekt został uruchomiony, aby edukować ludzi w zakresie finansów cyfrowych oraz promować kulturę w mniejszych miejscowościach, gdzie kina nie są dostępne na co dzień. Mieszkańcy Dobczyc będą mieli okazję zobaczyć najnowsze premiery filmowe na dużym ekranie, w tym takie produkcje jak rewelacyjna komedia z udziałem polskich gwiazd – „Teściowie 2”, a także animacja oparta na powieści Władysława Reymonta, film „Chłopi”, który jest polskim kandydatem do Oscara 2024 roku. Dla rozrywki całej rodziny, nie może zabraknąć uwielbianego przez młodszych widzów na całym świecie megahitu „Psi Patrol: Wielki Film”.

Miejsce wydarzenia: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Szkolna 43

Serdecznie zachęcamy do opublikowania tych informacji na Państwa mediach społecznościowych i stronach internetowych, aby jak najwięcej mieszkańców Dobczyc i okolic mogło skorzystać z naszej propozycji.

Link do szczegółów wydarzenia: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/619

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/5ODU37yZc

Foto: esedno.pl

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ