poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Dobczycach

 

Bezgotówkowe Kino Objazdowe, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, kontynuuje swoją podróż filmową po Polsce, rozpoczynając kolejny etap 1 marca w Bliżynie, powiecie skarżyskim. Wkrótce również na filmowej mapie pojawią się: Andrychów, Proszowice, Dobczyce, Włodowice, Blachownia, Odolanów, Koźmin Wielkopolski, Duszniki Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Żmigród, Pniewy, Bierzwnik, Myślibórz, Trzebiatów i Miastko. Akcję realizowaną pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” zainicjowano w odpowiedzi na potrzebę edukacji w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechniania kultury wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

Główna propozycja w repertuarze Bezgotówkowego Kina Objazdowego to najbardziej wyczekiwany film tego roku „Diuna: Część druga” – kontynuacja nagrodzonej 6 Oscarami® adaptacji kultowej sagi Franka Herberta w reżyserii Denisa Villeneuve. Wspaniałe efekty specjalne i scenografia tworząca fantastyczne krajobrazy planety Arrakis, połączone z muzyką Hansa Zimmera, przyciągają wzrok i robią wrażenie od pierwszej do ostatniej sceny. Zdecydowanie warto obejrzeć ten film na dużym ekranie, aby docenić w pełni to wizualno-muzyczne arcydzieło. W świat „Diuny” zabiorą widzów ponownie znani z pierwszej części Timothee Chalamet i Zendaya w towarzystwie plejady hollywodzkich gwiazd.

Kolejna pozycja w repertuarze to prequel kultowej polskiej komedii „Sami swoi. Początek”, czyli sentymentalny powrót najbardziej znanych filmowych sąsiadów, których pokochały miliony Polaków. Kto zaczął najsłynniejszy spór „przez płot” w polskim kinie – Pawlak czy Kargul? Jaka jest geneza opowieści, która bawiła nas przez lata? Próby odpowiedzi na te pytania podjął się – stając za kamerą jako reżyser – Artur Żmijewski. W rolach Kazimierza Pawlaka i Władysława Kargula występują Adam Bobik i Karol Dziuba, którym towarzyszą m.in.: Anna Dymna, Paulina Gałązka, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Wojtek Malajkat, Janusz Chabior i Adam Ferency.

Dla najmłodszych oparta na popularnym serialu dla najmłodszych „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” – animacja idealna na pierwsze wyjście do kina, a dla miłośnikow polskich komedii „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” – dalsza część zabawnej historii o rodzinach Wolańskich i Zawadów. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wyrazistych postaci zagranych przez aktorów znanych z poprzednich części, m.in.: Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką, Aleksandra Hamkało i Nikodema Rozbickiego.

Niespodzianki i rabaty na bilety: Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do wcielania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.

Rozrywka z edukacją czyli edutainment w kinie: Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Przed wszystkimi seansami dla przedszkoli i szkół emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości. Do wakacji, w ramach II edycji projektu, Fundacja planuje odwiedzić prawie 50 miejscowości w całym kraju, dostarczając mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

  • Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł
  • Organizator: Outdoor Cinema
  • Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
  • Partnerzy: PKO Bank Polski, Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Bank Spółdzielczy Duszniki, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, GBS Bank oraz eService, Planet Pay.
  • Partnerzy wspierający: KoKo Kamper, Fundacja Cyberium, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

Więcej informacji na https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/688

informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ