poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Beskidzkie Rytmy i Smaki

Z przyjemnością przedstawiamy wydarzenie, które już niedługo odbędzie się w Gminie Wiśniowa. Na placu przy GOKiS Wiśniowa, w niedzielę 9 lipca 2023 roku, zapraszamy na X Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego pod nazwą „Beskidzkie Rytmu i Smaki”.

To nie tylko koncerty, ale również prawdziwa uczta dla podniebienia. Na miejscu będzie można skosztować tradycyjnych potraw i specjałów kuchni beskidzkiej, takich jak chlebek wiejski ze smalcem i ogórkiem kiszonym, kołacze wiejskie, różne ciasta i bułeczki. Ponadto, przygotowane zostaną stoiska z lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi, które umożliwią zapoznanie się z unikalną kulturą i tradycjami tego regionu.

Wydarzenie będzie celebrować nie tylko lokalne tradycje muzyczne, ale również długotrwały sukces i wkład zespołu regionalnego Banda Burek oraz Orkiestry Dętej GOKiS Wiśniowa. Podczas festiwalu wystąpią również inni utalentowani artyści, którzy przeniosą nas w świat beskidzkiej muzyki i tańca.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kultury, tradycji i pysznej kuchni beskidzkiej na X Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmu i Smaki” w Gminie Wiśniowa!

Foto: gmina Wiśniowa

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ