wtorek, 18 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Beata Szydło na Myślenickim Rynku

 

Już 9 czerwca Polacy wybiorą swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. W związku ze zbliżającymi się wyborami Beata Szydło pojawiła się w sobotę, 18 maja, na myślenickim rynku.

Do Myślenic przyjechał także Arkadiusz Mularczyk, który również kandyduje z listy PiS do Europarlamentu. Mówił on o swojej misji, którą chce realizować po swoim wyborze. Pod jego kierunkiem został przygotowany raport o stratach i zniszczeniach Polski przez Niemców w czasie drugiej wojny światowej. Obecne władze naszego kraju odstąpiły od starań o reparacje, dlatego Arkadiusz Mularczyk zamierza zainteresować tym raportem opinię europejską i w ten sposób oddziaływać na rządy w Berlinie, aby ich zdopingować do wypłaty odszkodowań.

-Będą podejmowane ważne decyzje, które dotyczą codziennego życia Polaków. Dlatego gorąco apeluje, że trzeba pójść do wyborów. Trzeba zrobić wszystko, żeby jak największa liczba osób poszła do głosowania 9 czerwca. Europa ma być dla Polaków, Europa ma być dla Europejczyków, Unia Europejska ma być właśnie dla nas wszystkich – powiedziała Beata Szydło.

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ