wtorek, 16 kwietniaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

8 Marca w MOKiS Myślenice: Koncert, Moda, Debaty!

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który przypada 8 marca, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice serdecznie zapraszają na wyjątkowy wieczór pełen atrakcji. Koncert, pokaz mody, debata, konkursy i zabawy, oraz strefa beauty czekają na wszystkie Panie!

Dołączcie do nas 8 marca, piątek, o godzinie 17:00 do MOKiS Myślenice.

Co w programie?

Specjalnym gościem tego wieczoru będzie Mateusz Ziółko, znany i lubiany wokalista, który swoim talentem podbija serca kobiet. Zaprezentuje popularne covery oraz własne kompozycje.

Przewidziane są także pokazy mody, quizy, konkursy, gry, oraz wiele innych atrakcji, w tym strefa beauty i specjalna ścianka fotograficzna z anielskimi skrzydłami.

Debata o kobietach:

Jednym z elementów wieczoru będzie debata „Silne kobiety w trudnych czasach”, poprowadzona przez Dyrektora MOKiS, Piotra Szewczyka. Czy kobieca wrażliwość jest lekiem na całe zło? Taki będzie temat debaty. Prowadzący zapowiada, że w dość prowokacyjny sposób będzie chciał się dowiedzieć od uczestniczek, co tak naprawdę jest tajną bronią kobiet? Ich szósty zmysł? Wrażliwość? A może niezwykła umiejętność adaptacyjna?

To show, którego nie można przegapić! Tegoroczny Dzień Kobiet w Myślenicach pod kierownictwem artystycznym Andrzeja Starowicza, szefa Myślenickiego Teatru Musicalowego, gwarantuje niezapomniane emocje przez cały wieczór! Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ