poniedziałek, 15 lipcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow

Garmin Ultra Race Myślenice 2024

 

Garmin Ultra Race Myślenice 2024 to niezwykłe wydarzenie sportowe, które przyciąga pasjonatów biegów ultra na jedną z najbardziej malowniczych tras biegowych w Polsce. Miasto i Gmina Myślenice, jako gospodarz i współorganizator zawodów, serdecznie zapraszają do udziału w ultra rywalizacji już 4 maja. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję podziwiać piękno wiosennej przyrody podczas pokonywania wymagającej trasy.

Garmin Ultra Race to cykl imprez biegowych organizowanych w różnych częściach Polski, w tym w Myślenicach, Radkowie (13-15.09) i Gdańsku (7.12). Każda z imprez oferuje różne dystanse, umożliwiając biegaczom o różnym poziomie zaawansowania szansę na rywalizację i sprawdzenie swoich umiejętności. Inauguracja cyklu odbędzie się 4 maja w malowniczych Myślenicach (woj. małopolskie) położonych u stóp Góry Chełm. Z jednej strony otoczone jest malowniczymi szczytami, z drugiej zaś wzniesieniami, pagórkami jak i dolinami, co tworzy niesamowicie kontrastowy krajobraz. Uczestnicy będą mieli do pokonania różne dystanse, w tym: 78 km (+3195 m/ -3195 m), 48 km (+2241 m/ -2241 m), 27 km (+1362 m/-1362 m,) i 13 km (+600 m/-600 m).

Każdy z tych dystansów charakteryzuje się innym stopniem trudności, co czyni imprezę zarówno wyzwaniem, jak i prawdziwą gratką dla miłośników biegów ultra. Trasy prowadzą przez malownicze tereny górskie, takie jak Beskid Makowski i Wyspowy, oraz przez urokliwe miejscowości. Bezpieczeństwo uczestników gwarantują dobrze oznakowane i zabezpieczone szlaki, a na specjalnie wyposażonych punktach żywieniowych, obsługiwanych również przez lokalne koła gospodyń wiejskich, można uzupełnić energię.

Zawody z cyklu Garmin Ultra Race cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Myślenic i okolic. Organizacja zawodów w miejscu, które stanowi często arenę treningową dla wielu biegaczy ultra i klubów biegowych, daje pewność uczestnikom co do satysfakcji z przebiegniętego dystansu.

Proces zgłoszeń do Garmin Ultra Race Myślenice 2024 odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej imprezy www.ultrarace.pl. Lista startowa jest na bieżąco aktualizowana i dostępna dla wszystkich chętnych do śledzenia.

Dodaj komentarz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ