czwartek, 19 wrześniaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow
Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Władysław Kurowski znowu został posłem

Lokalnie, w okręgu nr 12, który obejmuje powiaty myślenicki, chrzanowski, oświęcimski, suski i wadowicki, mieszkańcy zastanawiali się, czy ich reprezentantem w ławach poselskich będzie kandydat z ich regionu. Z "ziemi myślenickiej" wystartowało aż 15 kandydatów, którzy ubiegali się o mandat posła.

Kandydaci reprezentujący "ziemię myślenicką" uzyskali następującą liczbę głosów:

Władysław Kurowski (PiS) - 12 320; Maciej Ostrowski (PSL) – 8770; Józef Tomal (KKW KO) – 6204; Ewa Kołacz (KW PiS) – 2374; Bożena Góra (KKW TD) – 1706; Stanisława Kasprzycka (PiS) – 1534; Zbigniew Bylica (P2050) – 1009; Piotr Piechota (RN) – 857; Jan Luberda (KKW KO) – 629; Andrzej Maślak (PJJ) – 626; Anna Filipiak (PJJ) – 526; Ewelina Szczepaniec (RN) – 505; Andrzej Stawicki (PO) – 500; Justyna Sak (RN) – 406; Sylwia Siłuszyk (KW KWiN) – 339.

Rozkład głosów na Władysława Kurowskiego (PiS) w Wyborach Parlamentarnych 2023:

powiaty: myślenicki - 11 568;  wadowicki - 242;  suski - 260;  chrzanowski - 123;  oświęcimski - 127

powiat myślenicki:  gmina Myślenice - 5067;  gmina Dobczyce - 506;  gmina Sułkowice - 1030;  gmina Siepraw - 348;  gmina Tokarnia - 1136;  gmina Raciechowice - 711;  gmina Pcim - 1290;  gmina Wiśniowa - 765;  gmina Lubień - 715

Drodzy Wyborcy, I tym razem szczęśliwa przyniosła mi mandat Posła. Bardzo dziękuję Wam Drodzy Wyborcy za każdy jeden głos na moją osobę. Jestem niezmiernie dumny i szczęśliwy, że po 4 latach pracy jako Parlamentarzysta, obdarzyli mnie Państwo takim zaufaniem. Jeszcze raz dziękuję. To zobowiązuje, ale też gwarantuje, że głos z Ziemi Myślenickiej w dalszym ciągu, będzie słyszany w Sejmie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w moją kampanię wyborczą. Razem zbudowaliśmy wspaniałą #DrużynęKurowskiego na którą mogłem i wiem, że w dalszym ciągu mogę liczyć. Mój wynik to także Wasza zasługa i efekt Waszej pracy w terenie. Jesteście wspaniali. Dziękuję za mocne wsparcie także samorządowców, ale również za wielkie wsparcie naszej Pani Premier Beata Szydło, która wraz z Ministrem Andrzej Adamczyk, któremu również bardzo dziękuję - mocno mnie wspierali w ostatnich tygodniach i dniach kampanii. Jestem Wam za to bardzo wdzięczny. Dziękuję mojej Żonie, Dzieciom i całej mojej Rodzinie, Przyjaciołom i znajomym, że mocno mi kibicowali i wspieraliście dodając sił w tym wyjątkowym czasie. Na koniec podziękuję szefowej mojego sztabu wyborczego Danuta Grzesik, za ogromne zaangażowanie, wytrwałość, energię i nieustanny optymizm w działaniu oraz za to, że wierzyła Pani w moje zwycięstwo do końca. Daliśmy Radę.- powiedział Władysław Kurowski.

Foto: fb.com/Poseł Władysław Kurowski

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ