wtorek, 25 czerwcaWiadomości, które mają znaczenie
Shadow
Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Dwa wypadki w powiecie myślenickim

 

W poniedziałek, 13 listopada, o godzinie 15:50 w Biertowicach, znajdujących się w gminie Sułkowice, na drodze wojewódzkiej 956, doszło do tragicznego wypadku, w którym został potrącony rowerzysta. Kolejne niebezpieczne zdarzenie miało miejsce nieco później, także w powiecie myślenickim, gdzie na zakopiance w Jaworniku (gm. Myślenice) doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Oba wypadki skutkują poszkodowanymi.

W Biertowicach, wypadku z udziałem rowerzysty, zdarzył się na drodze wojewódzkiej nr 956, w obszarze skrzyżowania z drogą prowadzącą w kierunku Rudnika. Po potrąceniu rowerzysty wezwano natychmiast wszystkie służby ratownicze. Poszkodowaną osobę przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z krakowskich szpitali. Na miejscu interweniowali strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) Biertowice, OSP Sułkowice i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej (JRG) Myślenice, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i funkcjonariusze Policji.

W drugim zdarzeniu na zakopiance w Jaworniku, na pasie w kierunku Zakopanego, także odnotowano ranę u jednej osoby. Na miejscu działały służby ratownicze, w tym strażacy z OSP Biertowice, OSP Sułkowice i JRG Myślenice, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i funkcjonariusze Policji. Oba przypadki wymagają szczegółowego śledztwa w celu ustalenia przyczyn i okoliczności wypadków.

 

Foto: OSP Biertowice

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Regulamin Serwisu
AKCEPTUJĘ